ШАФИ КУПЕ КОМАНДОР У ЛЬВОВІ

ДСП
Про підприємство Kronopol

Фірма Kronopol з'явилася в 1994 року в результаті перетворення який на той час був Підприємства Древесностружечних Пліт в суспільство Державної Сокровіщніци зі швейцарським концерном Krono Holding AG. До складу концерну Krono крім Kronopola входять підприємства в Швейцарії (Menznau), Франції (Sully sur Loire), Німеччини (Heiligengrabe) та Угорщині (Vasorosnameny).

Kronopol є одним з найбільших в світі підприємств переробних деревину. Найсучасніші технології у виробництві та норми контролю якості (ISO 9001:2000), разом з багаторічним досвідом дозволяє експортувати продукцію в 40 країн у всьому світі, в тому числі США, Канаду, Китай, Японію і майже в усі європейські країни.

Склад ДСП

Деревостружкових плит, що випускаються підприємствами концерну «SWISS KRONO GROUP» - це тришарові плити з зовнішніми шарами з дрібної щепи і щільним внутрішнім шаром з щепи більш великої фракції. Плити шліфуются для подальшого облагоражіванія ламінірованіем або шпона. Внутрішній шар перешкоджає хрупкому руйнування плити при підвищених навантаженнях. Процес ламінування дозволяє поліпшити не тільки зовнішній вигляд ДСП, але й поверхневі властивості: стійкість до стирання, впливу високих температур і хімічних речовин. Ламіноване покриття може бути гладким, текстурним або шагреневим (в дрібні пухирці). Може мати малюнок, що імітує цінні породи дерева або камінь.

Екологічні вимоги та сертифікати

Імпортна ламінована плита «Kronopol» виготовляється з застосуванням високих технологій, відповідає всім необхідним європейським вимогам безпеки, маючи при цьому трохи більшу ціну, ніж вітчизняна плита, але на здоров `я як-то кажуть - не економлять, та й виглядає вона краще. Деревні плити, що відповідають рівню емісії Е1, випромінювати вільного формальдегіду трохи більше, ніж натуральна деревина. Якщо Ви при замовленні шафи купе використовуєте ДСП класу Е1, то можете не хвилюватися за своє здоров'я. Торцеві елементи ламінінованной ДСП відбуваються кромки ПВХ (0,6 або 2 мм товщиною) або ПВХ профілем, які на відміну від меламіновой кромки, не крошатся, не бояться вологи і про них неможливо пораніться. До того ж ці панелі дуже красиві, в них представлені найбільш популярні забарвлення порід дерев. Палітра кольорів надзвичайно багата, що надає необмежені можливості для творчості. Дуже мало виробників, які можуть запропонувати такий широкий асортимент, як фірма «Kronopol».


Создан 05 авг 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Украинская Баннерная Сеть
Internet Map Rambler's Top100 Бизнес-портал, каталог предприятий, доски объявлений Мебель - DECOR.ua Мебель Клуб.Ру мебель в интернете Каталог сайтів. Львів. МОЯ газета Украина онлайн Украинский портАл каталог сайтов - Triada Каталог WoodEx Рейтинг городов Украины a d d . i n . U A Каталог украинских интернет магазинов Найди свой интернет магазин. Полный рейтинг интернет магазинов Украины BigCat.com.UA Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів. Украина-Сегодня: Каталог сайтов Мебель в Украине. Мебель для дома. Мебель для офиса. Мягкая мебель. Поиск мебели Каталог+поисковая система