ШАФИ КУПЕ КОМАНДОР У ЛЬВОВІ

Бібліотеки
Шафа з розпашними і розсувними дверима дозволить розмістити Вашу бібліотеку з максимальною зручністю. Скляні двері дозволяють переглядати вміст полиць і захищають Ваші книги від пилу і пошкоджень.

Перфоровані панелі органічно вписуються в будь-який інтер'єр. Їх можна використовувати самостійно як основу для кріплення полиць або в якості панелей для дверей-купе.

Вбудована шафа з розпашними скляними дверима органічно вписується в інтер'єр приміщення і дозволяє розмістити безліч необхідних предметів.


Создан 05 авг 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Украинская Баннерная Сеть
Internet Map Rambler's Top100 Бизнес-портал, каталог предприятий, доски объявлений Мебель - DECOR.ua Мебель Клуб.Ру мебель в интернете Каталог сайтів. Львів. МОЯ газета Украина онлайн Украинский портАл каталог сайтов - Triada Каталог WoodEx Рейтинг городов Украины a d d . i n . U A Каталог украинских интернет магазинов Найди свой интернет магазин. Полный рейтинг интернет магазинов Украины BigCat.com.UA Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів. Украина-Сегодня: Каталог сайтов Мебель в Украине. Мебель для дома. Мебель для офиса. Мягкая мебель. Поиск мебели Каталог+поисковая система